Výtvarná soutěž Betlém jak ho vidím já
Do soutěže bylo zasláno 21 soutěžních prací, z toho odborná porota ocenila těchto deset žáků :

1. třída: Šimon Jamrich, Jakub Heczko, Eliška Czempková
2. třída: Tereza Heczková, Dominik Swienczyk
3. třída: Anna Kristýna Zlá
4. třída: Tereza Topalidisová, Petr Heczko, Vojtěch Czepiec
5. třída: Natalia Folwarczná

Ceny byly žákům předány v pátek 15. prosince na akci "Živý betlém" v třineckém muzeu. Děti se zúčastnily vánoční dětské dílny, kde si vyrobily vánoční svícen, ozdobily perníčky a namalovaly baňku. K vánoční atmosféře přispěla i ZUŠ s pásmem vánočních písní, živý betlém se zvířátky a loutkový soubor BLAHORODÍ, který se představil "Příběhem o narození Ježíška". Všichni ocenění obdrželi hodnotné ceny a domů si odnášeli kromě řady výrobků i mnoho pěkných zážitků.