Škola nanečisto

Projekt "Škola nanečisto" naše škola už tradičně nabízí budoucím prvňáčkům, aby se seznámili se školním prostředím a vyzkoušeli si, co to znamená „BÝT ŠKOLÁK“.

Předškoláci si pod vedením paní učitelky Růženy Raszkové vyzkoušeli, jak to chodí ve škole. Zasedli do lavic a poslechli si pohádku O králi Adamovi a princezně Adélce, kterým se urodilo zlaté jablíčko. Naučili se poznat a napsat písmenko A. Zazpívali si písničku o jablíčku. Poznávali barvy, čísla i geometrické tvary, také rozdělovali zvířátka na domácí a volně žijící.

Projekt jsme letos obohatili o ukázkovou hodinu jazyka českého ve spojené třídě pro jejich rodiče.

Škola nanečisto