Návštěva Werk Areny

Na Den dětí jsme pro žáky základní školy v Karpentné připravili překvapení v podobě tajné výpravy.
Do poslední chvíle nikdo netušil, kam máme namířeno. Když jsme prošli lesoparkem a zastavili se až před Werk Arenou, všichni byli mile překvapeni. Prohlédnout si zblízka zázemí našich Ocelářů se nenaskytne každému.
Asistent trenéra třineckých hokejistů nám ukázal, kde se sportovci převlékají, trénují, posilují, připravují se na zápasy a odpočívají.

Poté jsme se přesunuli do Kosmosu, kde byla pro dnešní oslavence připravena výborná pizza.

Všichni jsme si Den dětí užili.

Werk arena