Stolní tenis 2018

Žáci mají pro tuto hru ve škole dobré podmínky, jelikož v 1. i 2. poschodí jsou na chodbě pingpongové stoly, na kterých děti během přestávek neustále poměřují své síly. Kdo je však nejlepší? To se ukáže teprve při soutěži. Do školou vyhlášené soutěže se přihlásilo přes 30 dětí, které se mezi sebou utkaly ve třech kolech. Ty nejlepší z těchto tří kol čekalo ještě VELKÉ SUPERFINÁLE. Jednotlivá utkání byla velmi vyrovnaná a tím i velmi napínavá.

Nejlepším stolním tenistou naší školy se nakonec po „urputných bojích“ stal Lukáš Zwrtek  z 5.A třídy, druhé místo vybojoval Lukáš Huta a na třetím místě skončil Jakub Škola – oba ze 4. A třídy. Blahopřejeme, a také všem účastníkům turnaje děkujeme za účast a skvělou atmosféru.

Vítězové všech kol obdrželi sportovní dary financované spolkem rodičů a vítězům superfinále byly ředitelkou školy předány diplomy a medaile.

Za pomoc při organizaci celého turnaje si zaslouží poděkování a obdiv také tým rozhodčích z řad našich žáků, z nichž byli nejaktivnějšími: Dominik Skoupil, Petr Heczko a Mathias Burava.

Děkujeme naší paní učitelce Libuši Demelové za celkovou organizaci a vedení turnaje.