Celoškolní projektový den
     Žáci byli rozděleni do smíšených týmů a účastnili se zajímavých aktivit, které si pro ně učitelé připravili ve třídách i v tělocvičně.
     V jednom týmu spolupracovali jak prvňáčci tak i zkušení páťáci, kteří si vzájemně pomáhali a navzájem se povzbuzovali při řešení kvízů o historii a současnosti České republiky, luštění doplňovaček, skládání pexesa osobností apod.
     Ozdobeni trikolorou jsme na závěr vyhodnotili nejpilnější týmy a společně si zazpívali Ach synku, synku - jednu z oblíbených písní našeho prvního prezidenta.
Celoškolní projektový den