Projekt - Propagace veřejné dopravy

Projekt si klade za cíl zdůraznit společenskou roli a ekologické přínosy cestování veřejnou dopravou, a to tak, aby zvýšil popularizaci, zájem a povědomí žáků o možnostech a jednoduchosti cestování veřejnou hromadnou dopravou. Účelem projektu je propagace využívání veřejné hromadné dopravy, přičemž je pro tyto účely ODISbus speciálně upraven. ODISbus tak umožňuje přednášky realizovat přímo v něm.

Pro žáky byla připravena školní hodina zaměřená na několik aspektů cestování veřejnou dopravou, kdy cílem bylo propojit otázky ekologie právě s cestováním veřejnou hromadnou dopravou tak, aby děti pochopily, že také cestování veřejnou dopravou vysokou měrou přispívá k udržení našeho životního prostředí.

Projekt - Propagace veřejné dopravy

© 2019 Základní škola a mateřská škola, Třinec, Oldřichovice 275, zs.oldrichovice@seznam.cz