Den Země

Každý žák přinesl jako vstupné hračku, se kterou si už nehraje. Tyto hračky budou předány spolku Pomoc Těšínského Slezska, která zajistí jejich dodání dětem na Ukrajině.

Žáci také zhlédli v mobilním planetárium naučný film Voda – zázrak života. Seznámili se se životem včel, hmyzu na louce a nechyběly ani živé ryby. Někteří si vyrobili ozdoby v tvořivých dílničkách.

V sobotu 27. dubna odpoledne se sešli rodiče s dětmi, aby vyčistili okolí školy a parku. Na závěr se opékaly párky a smažila vaječina.

Děkujeme všem rodičům a dětem, kterým není čistota a pořádek svého okolí lhostejná.

Den Země

© 2019 Základní škola a mateřská škola, Třinec, Oldřichovice 275, zs.oldrichovice@seznam.cz