TALENT STAR – družinová soutěž

Žáci se předvedli v talentové soutěži. Připravili si pěvecké, taneční a sportovní vystoupení. Ostatní žáci z družiny, kteří se do soutěže nepřihlásili, se stali diváky a zároveň porotci. Obdrželi lísteček a na ten napsali jméno účinkujícího, který se jim nejvíce líbil a zaujal je.

Po pečlivém sečtení hlasů se na prvním místě umístila Zita Martynková (4. B), která předvedla taneční vystoupení na písničku „Já cestu znám“ z pohádky Odvážná Vaiana.  Druhé místo získal Šimon Trombik (4. B), který dětem předvedl své florbalové dovednosti a na třetím místě skončilo pěvecké duo ve složení Veronika Hamplová a Sofia Kolarczyková (4. B). Děvčata zazpívala písničku od Simy „Víkend“. Poděkování a velké gratulace patří i ostatním dětem, které se sice neumístily na stupních vítězů, ale předvedly krásná vystoupení.

Gražyna Szmek, vychovatelka

TALENT STAR – družinová soutěž