Zahájení školního roku 2024/2025
Pro většinu žáků to nebylo nic nového, prostředí naší školy již dobře znají.

Slavnostní den to byl především pro žáky první třídy, kteří za doprovodu svých rodičů usedli do školních lavic poprvé. Popřát našim prvňáčkům přišla paní ředitelka Mgr. Radomíra Novotná spolu s paní zástupkyní Mgr. Kateřinou Spilakovou. Milou návštěvou naši školu poctila paní náměstkyně primátorky statutárního města Třince Mgr. Bc. Pavla Golasowská, Dis., která popřála našim prvňáčkům hodně úspěchů a radosti z jejich nové "práce" a jako milou pozornost předala každému malý dárek.
I my přejeme všem našim žákům klidný start do nového školního roku a také chuť do učení. Rodičům pak mnoho trpělivosti.

Lenka Czepiecová, Alena Židková
Zahájení školního roku 2024/2025